بازدید سایت خود را میلیونی کنید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» طرز تهیه نان تست فرانسوی نارگیل با کمپوت تمشک

طرز تهیه نان تست فرانسوی نارگیل با کمپوت تمشک

این نان تست فرانسوی که با یک پر کننده نارگیل غنی ، آغشته به کاسترد مخملی ، و با یک کمپوت تمشک و ریواس پوشانده شده ، مناسب یک میان وعده است

زمان فعال 1 ساعت

کل زمان 1 ساعت و 30 دقیقه

مواد لازم : برای 4 وعده

3 ساقه متوسط حدود 2 فنجان ریواس خرد شده

112 گرم تمشک (حدود 1 فنجان)

¼ فنجان (50 گرم) شکر دانه ریز

2 غلاف هل سبز ، ترک خورده

1/2 قاشق چایخوری وانیل

پر كردن

¾ فنجان خامه زده شده

¾ فنجان (60 گرم) نارگیل خرد شده شیرین نشده

2 قاشق غذاخوری شکر دانه ریز

⅛ قاشق چایخوری نمک

نان تست و مونتاژ فرانسوی

¼ فنجان (50 گرم) شکر دانه ریز

2 غلاف هل سبز ، خرد شده

½ فنجان شیر کامل

4 تخم مرغ بزرگ

½ فنجان خامه زده شده

¼ قاشق چایخوری عصاره بادام

¼ قاشق چایخوری گلاب

⅛ قاشق چایخوری نمک

8 برش نان

کمی کره بدون نمک یا روغن نباتی (مخصوص تابه)

شربت افرا ؛ خامه نارگیل ، ماست نارگیل ، یا خامه شیری لبنیات ؛ پسته ریز خرد شده؛ پاشیدن گلبرگ های خوراکی گل خوراکی پوسته نارگیل شیرین نشده (برای سرو ؛ اختیاری)

طرز تهیه :

ریواس و تمشک را به آرامی در یک ظرف ترکیب کنید که آنها را به خوبی نگه دارد. وانیل ،شکر و هل را اضافه کنید. روی ظرف را با فویل بپوشانید و میوه را 15 دقیقه بپزید. بعد از پخت فویل را با احتیاط برداشته ، به آرامی هم بزنید و بدون اینکه پوشیده شود تفت دهید تا میوه شروع به نرم و له شدن کند اما هنوز صورتی روشن باشد ، ظرف پخت را از روی حرارت بردارید و غلاف هل را بیرون بیاورید و دور بریزید. بگذارید خنک شود (با سرد شدن کمپوت آب آن غلیظ می شود).

کمپوت را می توان 3 روز جلوتر تهیه کرد .

خامه ، نارگیل ، شکر و نمک را در قابلمه بریزید و ​​روی حرارت بگذارید تا جوش بیاید و هم بزنید. آن را مرتب هم بزنید ،6 تا 8 دقیقه تا زمانی که غلیظ شود و به حالت خمیر در آید و زرد کم رنگ شود. درون ظرف را با یک لیسک تمیز کرده و بگذارید خنک شود.

فر را به 200 درجه فارنهایت روشن کرده و شکر را به طور مساوی در ظرف پخت کم عمق کافی بریزید تا بتواند 4 برش نان را در خود جای دهد. شیر اضافه کنید.

برای کاستارد تخم مرغ ، خامه ،گلاب و نمک را با عصاره بادام را مخلوط کنید ،

نارگیل را بین 4 برش نان تقسیم کنید (هر کدام حدود 3 قاشق غذاخوری). در یک لایه یکنواخت پخش شده و در حاشیه آن حاشیه نازکی برجای بگذارید. روی آن را یک برش دوم نان قرار دهید تا ساندویچ تشکیل شود.

ساندویچ ها را در کاستارد قرار دهید و بگذارید 2 دقیقه خیس بخورد. به آرامی برگردانید و بگذارید تا وقتی ظرف را گرم می کنید ، بنشیند.

کره یا روغن را به اندازه کافی در تابه بریزید و ذوب کنید بعد 2 ساندویچ را سرخ کرده تا طلایی یک نواخت شود ، در هر طرف حدود 3 دقیقه. نان تست فرانسوی را به یک ظرف پخت انتقال داده و در فر گرم نگه دارید. این کار را با 2 ساندویچ باقیمانده تکرار کنید.

نان تست فرانسوی را 5 دقیقه بپزید. از اجاق برداشته و به بشقاب منتقل کنید. روی آن را به صورت دلخواه کمپوت تمشک-ریواس ، شربت افرا و سایر مواد روکش کنید.


بازدید سایت خود را میلیونی کنید
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  تعمیرات تخصصی پکیج و اسپیلت   |   دستگاه آب قلیایی دکتر مومنی   |   ساخت وبلاگ تبلیغاتی  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


گران خریدن ممنوع ، تبلیغات شما تخصص ماست گران خریدن ممنوع ، تبلیغات شما تخصص ماست مشاهده