مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» آموزش تارت شکلاتی درخت کریسمس

آموزش تارت شکلاتی درخت کریسمس

یکی از تارت های خوشمزه با طعمی بینظیر است که نوع پوشش خامه قهوه شکل زیبایی مانند درخت کاج یا کریمسس را برای شما تداعی می کند و دسر را با تزئینات انار و دو برش انجیر به عنوان روکش تزئین کنید. نکته مثبت: برگ های مریم گلی تازه اضافه کنید تا این ترکیب طعم دهنده به سطح بالاتری برسد!

عناصر

مواد لازم : برای پایه (برای 6 تارت 4 اینچ - 10 سانتی متر)

2 فنجان بادام خام

8 عدد خرما خرد شده

1/2 قاشق چایخوری عصاره خالص وانیل

هر آنچه باید درباره لینوکس بدانید: مقدمه ای برای مبتدیان مطلب مرتبط هر آنچه باید درباره لینوکس بدانید: مقدمه ای برای مبتدیان

1/4 قاشق چایخوری نمک هیمالیایی صورتی

1/4 فنجان پودر کاکائو

   2 قاشق غذاخوری نوشیدنی کاکائو

   2 قاشق چایخوری ارده


برای کرم شکلات

 2-1/2 فنجان ، بادام هندی حداقل 6 ساعت خیسانده شود

1/2 قاشق چایخوری عصاره خالص وانیل

1/2 فنجان روغن نارگیل ، ذوب شده (+ 3 قاشق غذاخوری اضافی در پایان)

1/3 قاشق چایخوری نمک هیمالیایی صورتی

1/4 فنجان شهد نارگیل

 1/2 فنجان پودر کاکائو

1 فنجان شیر بادام ، خانگی (* به یادداشت مراجعه کنید)

2 قاشق غذاخوری شکر نارگیل

2 قاشق غذاخوری کره بادام زمینی (اختیاری)

2 قاشق چایخوری پودر ماکا

2 قاشق چایخوری ارده

طرز تهیه : برای تهیه پایه

بادام ها را در غذاساز پالپ کنید تا به قطعات کوچک خرد شوند.خرما خرد شده ، پودر کاکائو ، وانیل ، ارده و نمک را اضافه کنید و دوباره مخلوط کنید تا به صورت خمیر در بیاید (اگر خرما به اندازه کافی نرم نیست ، آنها را بین 15-30 دقیقه در آب داغ خیس کنید تا نرم شوند)، درآخر نوشیدنی کاکائو را اضافه کنید و چند بار هم زده تا کاملا با هم ترکیب شوید.

خمیر خود را در 6 قسمت مساوی تقسیم کنید وتوی ظرف های تارت پهن کرده و با نایلون روی آن را بپوشانید و در فریزر قرار دهید تا خودش را بگیرد.

در ضمن خامه شکلات را باهم مخلوط کنید وبعد همه مواد را به جز روغن نارگیل در یک مخلوط کن با سرعت بالا مخلوط کرده تا خیلی نرم و خامه ای شود.

روغن نارگیل را جریان دهید و مخلوط کنید تا مخلوط شود. مخلوط را زیاد مخلوط نکنید.مخلوط را داخل قالب های تارت بریزید، روی آن را بپوشانید و حداقل برای 2 ساعت یا تا زمانیکه ثابت شود فریز کنید.

3 قاشق غذاخوری روغن نارگیل اضافی به خامه باقیمانده اضافه کنید ، چند ثانیه دیگر مخلوط کنید و در ظرف ضد هوای داخل یخچال قرار دهید تا آماده استفاده شود. یک ساعت قبل از سرو ، قالب ها را از فریزر خارج کنید.

کیسه شیرینی را با خامه شکلات زده شده پر کنید و قسمت بالای تارت های خود را تزئین کنید (من از نوک لوله کشی ستاره بسته استفاده کردم)در صورت تمایل با دانه های انار ، انجیر و برگ مریم گلی تزئین کنید.

*برای تهیه شیر بادام خود کافیست 1 فنجان بادام خیس خورده را با 3 فنجان آب و کمی نمک مخلوط کنید و مخلوط را از طریق یک الک صاف کنید.

فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده