بازدید سایت خود را میلیونی کنید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» آموزش تهیه پودینگ شکلاتی دو رنگ

آموزش تهیه پودینگ شکلاتی دو رنگ

پودینگ نوعی دسر است.که معمولاً پودینگ‌های امروزی را از شیر و شکر و دیگر مواد دلخواه تهیه می‌کنند و اغلب از ماده‌ای که به پودینگ خاصیت ژله مانند بدهد، همچون ژلاتین، نشاسته ذرت یا تخم مرغ برای جامد کردن و اتصال مواد داخل پودینگ استفاده می‌کنند. از نظر ظاهری، بلان مانژ و کاستارد هم بسیار شبیه به پودینگ می‌باشند و تنوع و طرز تهیه پودینگ‌ها در بسیاری از کشورها متفاوت است، اما در دسته‌بندی کلی‌تر می‌توان به هر نوع دسری پودینگ نیز گفت. در بسیاری از کشورها پودینگ‌ها فقط از شیر و شکر تهیه نمی‌شود بطور مثال در بریتانیا برای تهیه پودینگ تابستانی از میوه‌جات تابستانی و نوعی نان نیز استفاده می‌کنند.


مواد لازم : کرم شکلات سفید

500 میلی لیتر شیر

هر آنچه باید درباره لینوکس بدانید: مقدمه ای برای مبتدیان مطلب مرتبط هر آنچه باید درباره لینوکس بدانید: مقدمه ای برای مبتدیان

120 گرم شکلات سفید رنده شده

 30 گرم شکر

 28 گرم آردذرت

 15 گرم کره

    وانیل


 مواد لازم : کرم شکلات تیره

 500 میلی لیتر شیر

 100 گرم شکلات سیاه رنده شده

 70 گرم از شکر

 35 گرم آرد ذرت

20 گرم کاکائو تلخ

 15 گرم کره

 طرز تهیه :

 شیر، شکر، وانیل ، کره با شکلات سفید و آرد ذرت را توی ظرفی بریزید و روی حرارت کم قرار داده و هم بزنید. تا شیر گرم و باقی ترکیب ذوب و مخلوط کرده تا غلیظ شود.

 تمام مواد در دستور شکلات تیره را هم مانند شکلات سفید آماده کنید. سپس در ظرف سرو1 قاشق از شکلات سفید و1 قاشق از شکلات تیره بریزید.

این عمل را تکرار کرده تا ظرف پر شود. سپس 2 ساعت در یخچال قرار داده تا سرد شود. روی آن را با پودر نارگیل تزیین و سرو کنید.

فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده